Loader

Koncert charytatywny

Koncert charytatywny
07 Gru

„Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie [...]”
Paulo Coelho

Ryzyko zdecydowali się podjąć rodzice 10 letniego Bartka Hadyńskiego, który zmaga się z guzem mózgu. Chłopiec od początku jest leczony w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Tam przechodził kolejne chemie i radioterapie oraz operacje usuwania guzów. Teraz pojawiły się kolejne nieoperacyjne guzy. Jedyną szansą dla Bartka jest innowacyjne leczenie w Stanach Zjednoczonych, które jest bardzo kosztowne.

Bardzo wiele dobrych ludzi pomaga Bartkowi i jego rodzinie. 7.12 w ramach cyklu ART._time zorganizowaliśmy koncert połączony z aukcją charytatywną. Na początek w świąteczny klimat wprowadził gości zespół Projekt Niebo. Następnie na scenie pojawiły się gwiazdy wieczoru, czyli Dorota Miśkiewicz i Marek Napiórkowski. Wykonali wiele wspaniałych utworów. Publiczność była zachwycona. Po części muzycznej odbyła się aukcja charytatywna. Na aukcji licytowano mniej i bardziej kosztowne przedmioty. Za rekordową sumę 3,5 tys. złotych wylicytowano koszulkę meczową z mistrzostw EURO 2012, piłkarza reprezentacji Polski, Jakuba Błaszczykowskiego. Były również warsztaty fotograficzne, weekend w Krakowie, albumy i plakaty przekazane przez fotografa Szymona Brodziaka, sukienka marki Niumi czy poznańskiej projektantki Iwony Pfont i wiele, wiele innych. Podczas całego eventu trwała loteria fantowa, gdzie od razu można było sprawdzić czy wyciągnięty los był szczęśliwy. Tam również czekało wiele nagród takich jak kosmetyki do włosów ufundowane przez firmę BeaBeleza, bilety do Muzeum Arkadego Fiedlera, czy zaproszenia do SPA_larniDAY SPA. Dzięki uprzejmości puszczykowskiej winiarni Merloteka goście mogli skosztować pysznego wina, natomiast szef kuchni restauracji TASTE_it przygotował małe przekąski.

Przez cały wieczór, czuć było dobrą energię unoszącą się w powietrzu. Chęć pomocy była wszechobecna. Oprócz tego czuć było święta, która zbliżają się wielkimi krokami.

Całkowity zysk z biletów, loterii fantowej oraz aukcji został przekazany na rzecz leczenia Bartka Hadyńskiego. Zebrano ponad 30 tys. złotych!

Wszystkich którzy chcieliby pomóc zapraszamy na facebooka Bartka www.facebook.com/Bartek.Hadynski

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij