Loader

Hotelowy teatr "Sex dla opornych"

Hotelowy teatr
04 Cze

Długi, ciepły czerwcowy weekend rozpoczął się bardzo emocjonująco. W czwartkowy wieczór w HOT_elarani już po raz drugi odbył się długo wyczekiwany spektakl teatralny „Sex dla opornych”. Na scenie pojawili się wyśmienici aktorzy -Marta Pakulnis oraz Mirosław Kropielnicki. Dowcipna, lekko przewrotna sztuka doskonale wpisała się w charakter naszego obiektu. Spektakl opowiada o małżeńskich kłopotach miłosnych. Po wspólnych 25 latach, małżonkowie udają się na weekend do luksusowego hotelu. Główna bohaterka chcąc ratować lekko zapomnianą namiętność zabiera na wyjazd ciekawy poradnik „Seks dla opornych”, z którym proponuje miłosne eksperymenty…

Cały tekst sztuki w precyzyjny sposób nazywa trudne do wyrażenia emocje, o których wszyscy wiemy jednak często zapominamy. To tak naprawdę emocjonująca rozmowa dwóch bliskich sobie osób. Było bardzo zabawnie, wzruszająco, a pewnych chwilach zaskakująco… ;)

Po spektaklu można było porozmawiać z gwiazdorską obsadą oraz delektować się lampką wina i smakami kuchni restauracji TASTE_it.

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij