Loader

Nowa, jesienna oferta SPA_larni DAY SPA

Nowa, jesienna oferta SPA_larni DAY SPA
22 Paź

Od 14 października w SPA_larni DAY SPA można już korzystać z najnowszej oferty luksusowych zabiegów kosmetycznych i relaskacyjnych masaży. W SPA_larni pracujemy wyłacznie na renomowanych marka profesjonalnych kosmetyków SPA. Wiodącą marką, już od początku działania SPA jest japońska marka SENSAI, która zakłada, że zabieg musi stanowić przeżycie nie tylko dla ciała, ale również ducha i zmysłów. To założenie odpowiada filozofii SPA_larni, dlatego jesteśmy tak sciśle związani z tą marką. SENSAI łączy zaawansowaną technologię z cudownym działaniem swojego sztandarowego składnika, Jedwabiu Koishimaru. Niezwykłe połączenie nauki i natury, harmonijnie współgra z ludzkim organizmem, umożliwiając skórze uzyskanie jedwabistej gładkości, która podkreśli indywidualną urodę każdej kobiety.

Zupełną nowością są zabiegi i kosetyki detaliczne Brytyjskiej marki Aromatherapy Association. Aromatherapy Associates to luksusowa marka naturalnych kosmetyków SPA. Swoje działanie opiera na olejkach eterycznych, które poprzez aromaterapię pieszczą zarówno ciało jak i duszę, wprowadzając w błogi stan relaksu i odprężenia.  Formuły produktów powstały w oparciu o wyselekcjonowane, terapeutycznie dobrane składniki i oleje eteryczne pochodzenia roślinnego. Zabiegi marki Aromatherapy Associates wykonywane są w najbardziej renomowanych obiektach spa na całym świecie takich jak The Dheva Spa, Marriott, Mandarin Oriental czy Hyatt. Zabiegi i produkty tej marki zostały wielokrotnie nagrodzone jako wysoce skuteczne, luksusowe i aromaterapeutyczne. W SPA_larni DAY SPA  skorzystać można ze sztandarowego masażu marki - Niezwykłego doświadczenia aromaterapii. Zabieg poprzedzony jest kosnultacją z tearpautą, podczas której wybrany zostaje zapach, który będzie wykorzystywany podczas zabiegu. W ofercie pojawiły sie również dwa zabiegi pielęgnacyjne na ciało - Różane nawilżenie oraz doskonałe cało.   

Nie ma wątpliwości, że druga nowa marka Académie, która istnieje na rynku od 125 lat, wywarła ogromny wpływ na rozwój kosmetologii. Polecamy zabiegi "szytę na miarę" marki Academie. Pod ich smakowitymi nazwami, takimi jak Morelowy spokój, Herbaciany ogród czy Miodowa pokusa, kryją się zabiegi dopasowane do indywiudalnych potrzeb skóry. Zabiegi znajdują rozwiązanie dla problemów skóry suchej, dojrzałej, wrażliwej czy przetłuszczającej się. 

Sprawdź najnowszą ofertę:

http://www.spalarnia.com.pl/zabiegi

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij