Loader

Kusząca zapachami wiosna w SPA_larni DAY SPA

Kusząca zapachami wiosna w SPA_larni DAY SPA
06 April

Oferta naszego SPA zmieniła się wraz  z nadchodzącą wiosną! Zabiegi kosmetyczne i masaże nie tylko zapewniają wyjątkową pielęgnację i relaksują ale i kuszą wyjątkowo apetycznymi zapachami! 

Poprawiający nastrój, energetyzujący masaż słoneczny z olejkiem eterycznym z pomarańczy, orzeźwiający masaż o zapachu melona, lawendowy i kokosowy rytuał relaksacyjny, żurawinowy peeling czy maska, to tylko wybrane pozycje ze smakowitej, wiosennej oferty SPA. Wysoce wykfalifikowany i kompetentny personel, z przyjemnością doradzi klientowi dobór zabiegów do jego indywidualnych potrzeb.

Wysoki standard i profesjonalizm mają swe źródło wyłącznie w połączeniu doświadczenia personelu i wykorzystania tylko najlepszych kosmetyków renomowanych marek takich jak luksusowa, japońska marka SENSAI, profesjonalna, francuska Academie, aromaterapeutyczna, angielska Aromatherapy Associates i 100% naturalna i ekologiczna, a co najważniejsze polska, marka Mokosh.

Dzięki wyjątkowej promocji Happy Days, klienci mogą skorzystać z zabiegów w wyjątkowych cenach. Od poniedziałku do czwartku, SPA_larnia DAY SPA zaprasza do skorzystania z rabatu -15% na wszystkie zabiegi kosmetyczne i masaże.

www.spalarnia.com.pl

Nach Oben
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen.

OK, schließen