Loader

Kampania Wizerunkowa

Szymon Brodziak

HOT&SPA story

Szymon Brodziak, rocznik 1979, to artysta fotograf słynący z niecodziennych fotografii w czerni i bieli. Umiejętnie wydobywa zmysłowość swoich modelek, lekką nutą erotyki doprawiając elegancję i piękno.

Odebrał wykształcenie ekonomiczne, jednak porzucił rodzinny biznes, aby poświęcić się pasji fotografowania. Doświadczenie zdobywał pracując przy sesjach mody i kampaniach wizerunkowych, w których specjalizuje się do dziś.

Został wielokrotnie wyróżniony międzynarodowymi nagrodami w dziedzinie fotografii. Między innymi 3 złotymi medalami Prix de la Potographie Paris 2012 i Johnnie Walker Keep Walking Award za "ciągłe urzeczywistnianie swoich marzeń oraz pasję wyznaczania nowych ścieżek w poszukiwaniu piękna". W 2013, podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, został uznany za najlepszego na świecie autora zdjęć czarno-białych kampanii reklamowych przez jury FashionTV Photographers Awards.

Sesja w HOT_elarni

Sesja Szymona Brodziaka we wnętrzach HOT_elarni i SPA_larni jest konsekwentną kontynuacją działalności artysty, inspirowaną stylowymi wnętrzami i interesującym otoczeniem kompleksu. Powstałe zdjęcia ujmują w nawias sztuki niezwykłą atmosferę miejsca, podkreślając nowoczesność i elegancję luksusowych wnętrz pięknem ludzkiego ciała. Kilka fotografii zebraliśmy w powyższej galerii. Więcej prac artysty podziwiać można w naszych wnętrzach.

Zapraszamy!

Zachęcamy także do odwiedzenia strony internetowej artysty: http://www.szymonbrodziak.com/

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij