Loader

Kunszt potraw

TASTE_it

Restauracja

Gotowanie również może być sztuką, co udowadniają kucharze naszej restauracji TASTE_it. Od wykorzystania najwyższej jakości, świeżych składników, przez wykwintne kompozycje smaków i zapachów, po misterne i piękne aranżacje podania, dokładamy wszelkich starań, aby serwowane posiłki były ucztą dla wszystkich zmysłów.  

TASTE_it – wykwintna restauracja koło Poznania

Zapraszamy do naszej restauracji, która zapewnia komfortową przestrzeń do prywatnych, jak i biznesowych spotkań, przy niezwykle smacznych daniach i napojach. Zadbaliśmy o każdy szczegół wystroju tego miejsca. Codziennie troszczymy się też o jakość naszej kuchni, tworząc nowe dania inspirowane tradycją tutejszych terenów.

Restauracja pod Poznaniem na przyjęcia

Mamy możliwość organizowania imprez zamkniętych, podczas których serwujemy dania ze specjalnego menu, szczegółowo uzgodnionego z naszymi klientami. Restauracja pod Poznaniem to świetne miejsce na przeżycie rodzinnej uroczystości. Nasz lokal znajduje się tylko kilkanaście kilometrów od miasta, co pozwala na szybki dojazd. Umiejscowienie zaś w zalesionej okolicy, w bliskim sąsiedztwie przyrody, czyni restaurację, jak i cały obiekt hotelowy, wyjątkowym zaciszem. Nasza restauracja koło Poznania jest świetną przestrzenią również dla spotkań o charakterze zawodowym. Codziennie można tu odbyć biznesową kolację lub obiad. Jeśli zaś istnieje potrzeba organizacji bankietu, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

W niecodziennym menu restauracji TASTE_it znaleźć można nowoczesne warianty tradycyjnych dań kuchni wielkopolskiej, przyrządzane z najlepszych produktów regionalnych i czerpiące z bogactwa składników sezonowych. Zapraszamy na wybitną pieczoną kaczkę, gęsinę (dania sezonowe – nie zawsze są w menu), jakiej nie zjecie nigdzie indziej i inne smakowitości z menu naszej restauracji.

GODZINY OTWARCIA:

poniedziałek - czwartek 13:00 - 21:00
piątek - sobota 13:00 - 22:00
niedziela 13:00 - 20:00

Zachęcamy do składania rezerwacji drogą telefoniczną

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub e-mailowego w celu dokonania rezerwacji.
Rezerwacja każdego stolika jest ważna przez 30 minut od ustalonej i potwierdzonej godziny.
Po upływie tego czasu restauracja TASTE_it zastrzega sobie prawo do anulacji rezerwacji.

tel. 61 898 37 80
mail: rec@hotelarnia.pl

Ze względu na komfort i wygodę naszych Gości w przypadku rezerwacji powyżej 10 osób sugerujemy wcześniejsze ustalenie menu oraz warunków rezerwacji z działem event [kon@hotelarnia.pl]

Zapraszamy! 
 

Designerskie wnętrza

Piękne, designerskie wnętrze restauracji TASTE_it to także doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Formalne bankiety, rodzinne uroczystości czy wesela w naszej eleganckiej sali, w akompaniamencie muzyki na żywo, w otoczeniu sztuki, przy stole zastawionym wykwintnymi daniami są zawsze wyjątkowe i udane.

Taste_it

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij