Loader

Poznaj HOT_elarnię

Daj się zauroczyć

O nas

HOT_elarnia to jedyny w swoim rodzaju kompleks wypoczynkowy położony w podpoznańskim Puszczykowie - stylowy hotel butikowy, luksusowe SPA, urzekająca smakami i aromatami restauracja TASTE_it.

HOT_elarnia**** wyróżnia się indywidualnym i rozpoznawalnym charakterem. Jest to miejsce o wyjątkowej architekturze, zaprojektowane z wielką miłością do nowoczesnego designu. Bartosz Konieczny – architekt obu obiektów, w swoich projektach połączył niekonwencjonalnie  polskie tradycje, z nowatorskimi inspiracjami, tworząc eklektyczną, a zarazem spójną całość. Reprezentacyjna droga skrajem lasu prowadzi do urokliwego budynku, którego pobielane ściany okala cokół z kamienia polnego, dach pokrywa gruba warstwa złocistej strzechy.

Wpływu staropolskiej tradycji nie odnajdziemy jednak po przekroczeniu progów hotelu. We wnętrzach HOT_elarni**** wzrok gościa cieszy New Design Fabio Novembre i Marcel Wanders, a w pokojach zaskakują niebanalne akcenty Philippe Starck lub Patricia Urquiola. Na co warto zwrócić uwagę to fakt, iż pokojom w HOT_elarni**** nie nadano numerów. Goście odnajdują je kierując się kolorową mapą utkaną w dywanie. Każdy z oferowanych pokoi urzeka barwą, kształtem, indywidualną aranżacją, jak również doskonałym zagospodarowaniem przestrzeni.  

Wypoczynkowy raj koło Poznania

Urlop spędzany w pięknym otoczeniu jest okazją do oderwania się od codziennych obowiązków oraz skupienia na regeneracji ciała i ducha. Okolice Poznania, w których znajduje się nasza HOT_elarnia to idealne miejsce, aby zatrzymać się na chwilę lub na dłużej. Wielkopolski Park Narodowy przyciąga tu bogactwem natury, a nasz hotel koło Poznania urzeka harmonijnym połączeniem tradycji z nowoczesnością.

Inny niż typowe hotele w Wielkopolsce

Projektując nasz kompleks, chcieliśmy stworzyć miejsce niezwykłe, w którym na gości podziała spokój i estetyka wnętrz. Jeśli jesteś ciekaw, jakie hotele Wielkopolska ma jeszcze do zaoferowania, koniecznie zawitaj w nasze progi. Zobaczysz, że okolice Poznania, a dokładnie malownicze Puszczykowo, zrobią na Tobie wrażenie.

Poznaj piękne okolice Poznania

Zarówno w HOT_elarni, jak i SPA_larni z wyjątkowymi zabiegami zadbaliśmy o każdy element wystroju. W naszej restauracji TASTE_it dopracowane są również dania na talerzach. Goszcząc u nas, zapamiętasz nie tylko Wielkopolski Park Narodowy koło Poznania, który zwraca uwagę naturalnym pięknem. Z nostalgią wrócisz przede wszystkim do niepowtarzalnych wnętrz HOT_elarni.

Plik z mapkami ze wskazówkami dojazdu do wydruku:

Z miłości do sztuki

Wierzymy w odnawiające działanie piękna, dlatego dbamy o każdy detal wykończenia i wyposażenia, otaczając naszych Gości przedmiotami funkcjonalnymi, ale nade wszystko pięknymi i dziełami sztuki.

HOT_elarnia to również miejsce, w którym serwujemy strawę dla ducha. W ramach cyklu ART_time gościmy wernisaże, koncerty i pokazy mody. Chcąc uwodzić sztuką, pragniemy skupiać wokół siebie ludzi, którzy poprzez swój unikalny talent wzruszają, zachwycają, czasem szokują, ale zawsze zadają ważne pytania.

Art_time

Do góry
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij