Loader

Konferencje w HOT_elarni

Najlepsze dla biznesu

Możliwości konferencyjne

Oferta dla firm

Kompleks HOT_elarnia wraz ze SPA to perfekcyjne miejsce do prowadzenia biznesu poza sztywnymi ramami biura. Nie tylko dzięki niezwykle inspirującej atmosferze miejsca.

Procedury w związku z epidemią wirusa COVID-19 w HOT_elarnia**** [kliknij]

Oprócz najwyższego standardu usług i komfortowych sal konferencyjnych, HOT_elarnia oferuje kompleksową obsługę doradczo-organizacyjną dedykowanego event managera, którego zadaniem jest rozpoznanie potrzeb konkretnego klienta i precyzyjne dostosowanie do nich oferty, a także nadzór nad satysfakcjonującym przebiegiem całości.

Dodatkowym atutem jest ogromny potencjał kompleksu i okolicy w organizacji dodatkowych atrakcji, jakie towarzyszyć mogą konferencjom czy szkoleniom. Np. paintball, wyprawy offroad czy wycieczka rowerowa dla miłośników aktywności lub warsztaty kulinarne dla wyczerpanych całodzienną pracą.

Hotel na szkolenie – dopracowane wnętrza

Organizując szkolenia, trzeba wziąć pod uwagę każdy szczegół. Ważne jest, w jakiej sali odbywają się spotkania, lecz nie bez znaczenia pozostaje również ogólny charakter budynku. HOT_elarnia to miejsce, które od początku robi bardzo dobre wrażenie. Żaden element nie znalazł się tutaj z przypadku. Dbamy o to, aby wyposażenie pełniło funkcję praktyczną, ale też zachwycało swoim pięknem. Przygotowujemy nasz hotel na szkolenie tak, aby każdy gość czuł się w jego wnętrzach dobrze i mógł skupić się na temacie zebrania.

Kilkudniowe konferencje pod Poznaniem

Pomagamy w organizacji małych, kilkugodzinnych szkoleń i spotkań biznesowych, ale też kilkudniowych eventów. Posiadamy różne sale na szkolenie i dopasowujemy je do wymagań organizatora. Konferencje pod Poznaniem stwarzają dobrą przestrzeń do dialogu i nawiązywania relacji biznesowych, opartych na partnerstwie. W przerwie obiadowej, w restauracji TASTE_it goście mogą sprawdzić, jak bogata kulinarnie jest Wielkopolska. Z kolei poza murami HOT_elarni doznają piękna, którego nie da im sam Poznań. Uczestnicy mają wówczas możliwość odświeżenia umysłu w otoczeniu zachwycających krajobrazów, co jest wskazane po godzinach wysiłku intelektualnego.

Zapraszamy na konferencje i szkolenia pod Poznaniem!

Zobacz HOT_elarnia**** HOTEL & SPA w serwisie mojekonferencje.pl

Sale konferencyjne

Do dyspozycji gości biznesowych oddajemy 5 sal konferencyjnych, doskonałych do organizacji spotkań biznesowych, negocjacji, firmowych szkoleń, warsztatów, prezentacji i konferencji. Sale są zróżnicowane rozmiarem, jednak każda z nich dzięki uniwersalnym wymiarom daje wiele możliwości aranżacji i dostosowania do potrzeb konkretnego spotkania.

  • łącze wi-fi
  • rzutnik i ekran
  • flipchart
  • oświetlenie punktowe
  • nagłośnienie
  • klimatyzacja

Każda z sal cechuje się wyjątkową stylizacją, wpasowującą się w designerski charakter HOT_elarni. Wnętrza łączące elegancję z nowoczesnością to idealna przestrzeń do kreatywnego myślenia i rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu kon@hotelarnia.pl
 

Joanna Jerzykowska

+48 728 499 988

Sale Powierzchnia Układ kinowy / teatralny Układ podkowa Układ szkolny
Sala Bankietowa 190 m2 150 os. 60 os. 80 os.
Sala Konferencyjna 65 m2 40 os. 30 os. 20 os.
Business Room 20 m2 10 os. 10 os. 10 os.
Sala tytanowa 38 m2 25 os. 14 os. 20 os.
Sala drewniana 90 m2 90 os. 30 os. 50 os.
Do góry
Loader
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij